Basak Parlak Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dizi oyuncuları ile roportaj

5 posters

dizi oyuncuları ile roportaj Empty dizi oyuncuları ile roportaj

Mesaj  _RuKis_ Paz Mart 16, 2008 4:39 am

Norah Jones pozu

dizi oyuncuları ile roportaj 5082148

Jude Law ve Norah Jones'un filmdeki bu öpüşme sahnesi çok konuşulmuştu.

"My Blueberry Nights"ın başrol oyuncuları Jude Law ve Norah Jones'un filmdeki bu öpüşme sahnesi çok konuşulmuştu. Önümüzdeki hafta Star TV'de ekrana gelecek olan "Serçe" dizisinin başrol oyuncuları Saruhan Hünel ve Başak Parlak da işte o kareden ilham alarak objektife böyle poz verdi.

dizi oyuncuları ile roportaj 5082145

"Serçe"nin konusu nedir?

- Saruhan Hünel: Dizimizin iki ana ailesi var. Bunlardan biri benim ailem. Babamı Fikret Hakan canlandırıyor. Bir dergahın başı ve aynı zamanda holding patronu. Oğlu Doğu, yani ben Amerika’da eğitimini tamamlamış, sonra ülkeye dönmüş çapkın bir adamım. Cemaat, Doğu’nun şirketin ve dergahın başına geçmesini istiyor. Doğu ise bunlarla ilgilenmiyor. Diğer aile ise Başak’ın yani Mine’nin ailesi. Babaannesi Cumhuriyet’in ilk avukatlarından biri. Çok modern, entelektüel bir ailenin torunu Mine. Bir yemek esnasında tanışıyorlar. Doğu çok etkileniyor Mine’den. Aşk, laiklik, dergah durumları ve bunların çatışması var "Serçe"de.

Başak Hanım, bu sizin ilk başrol deneyiminiz mi?

- Başak Parlak: Evet ve çok heyecanlıyım. Normalde Tekirdağ’da yaşıyordum. Bu iş olunca İstanbul’a taşındık. Bu benim için büyük bir adımdı. Bu projeye çok inanıyorum. Oyuncu kadrosu çok iyi bir kere.

Bu diziye seçilmeniz nasıl gerçekleşti?

- B.P: Beni yapımcımız Sergin Akyaz seçti. Daha önce oynadığım dizide görmüş beni.

- S.H: Bizzat bildiğim için şunu söyleyebilirim; Sergin Hanım ısrarla istedi Başak’ı. "Onu makyajla büyüteceğim ve o formata uyduracağım" dedi. Makyözü çağırdı, kuaförü çağırdı. Kirpiğine kadar özel olarak ilgilendi.

dizi oyuncuları ile roportaj 5076469

Diziniz konusunda iddialı mısınız?

- S.H: "Kaybolan Yıllar"la ilgili hiç iddialı bir şey söylemedim. Zaten hiçbir şeyde iddiam yoktur, ama bu kez rahatlıkla söylüyorum: Bu dizi 2008’in en güzel aşk hikayesi olacak. Sergin Hanım kızacak bana "Niye bu kadar iddialı konuşuyorsun" diye. Sonu hayal kırıklığı da olsa inandığım şeyi söylemek istiyorum!

Çok iyi anlaşıyoruz

Saruhan Bey, sizi hiç komedi filminde izleyebilecek miyiz?

- S.H: Hayır tabii ki! Ne gerek var? Komediyi benden çok daha iyi yapabilecek insanlar olduğuna inanıyorum. Şu anki halimden memnunum.

Başak Hanım, siz hiç çekindiniz mi Saruhan Hünel’in bu sert görüntüsünden?

- B.P: İlk tanıştığımızda çekindim. "Kaybolan Yıllar"daki Esmer karakterinin etkisinde kalmışım biraz. "Acaba sinirli midir, iyi anlaşabilir miyiz" gibi düşüncelerim oldu. Ama düşündüğüm gibi çıkmadı. Çok iyi anlaşıyoruz. Sağ olsun bana çok yardımcı oluyor sette.
_RuKis_
_RuKis_
moderatör
moderatör

dizi oyuncuları ile roportaj Empty Geri: dizi oyuncuları ile roportaj

Mesaj  esra Paz Mart 16, 2008 6:23 am

tskler rukiyemm Very Happy

esra
Yeni Üye
Yeni Üye

dizi oyuncuları ile roportaj Empty Geri: dizi oyuncuları ile roportaj

Mesaj  *ebru Paz Mart 16, 2008 10:43 am