Basak Parlak Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

aşık olanlar için bnden armagan olsun

aşık olanlar için bnden armagan olsun Empty aşık olanlar için bnden armagan olsun

Mesaj  ezgimi C.tesi Haz. 28, 2008 11:18 am

♥ Ayriliklar küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir.Tipki rüzgarin mumu söndürüp yangini güçlendirdigi gibi...
♥ Gül bahçesinde geçsede ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm , seni koklamak olsada ölüm, ugrunda ölmeye deger gülüm..
♥ Dünyada 2 renk gül olsun,biri kirmizi digeri beyaz,sen beni unutursan kirmizilar solsun,ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun. ♥
♥ ♥ Dünyan öyle bir kararsin ki, seni aydinlatan tek isik gözlerim olsun
♥ Sevmek ölmektir bence , ben de sevmistim ölmeden önce
♥ Sari giyer günes olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, Kimbilir belki bir gün, Beyaz giyer benim olursun.
♥ Gözlerin Nehir,Kirpiklerin Köprü Olsun,Ben Tam Üzerinden Geçerken Ipler Kopsun,Düstügüm O Yer DUDAKLARIN OLSUN...
♥♥ Gül bahçesinde geçsede ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm , seni koklamak olsada ölüm, ugrunda ölmeye deger gülüm..
♥ Eger beni bu sokakta,bu semtte,bu $ehirde bulamazsan sevgilim bilki ben, Gözlerinin daldigi yerdeyim...
♥ Güller hep ellerinde açsin,ama dikenleri batmasin.sevda hep seni bulsun,ama seni yaralamasin.mutluluk hep yüregine dolsun,ama beni unutturmasin.
♥ ♥Dunyada iki kor tanidim; biri beni gormeyen sen, biri de senden ba$kasini gormeyen ben...
♥ Eger colde bir cicek olsan; seni kaybetmemek ; icin gozyaslarimla sulardim Eger gozumdeki bir damlayas olsaydin; seni kaybetmemek; icin hic aglamazdim..
♥ ♥ Ölsen bile benden kurtulamazsin. Kefen olur bedenini sararim.Yagmur olur üzerine yagarim.Çiçek olur mezarinda açarim. Ölsen bile benden kurtulamazsin
♥ ♥ Bir Gün Cehennemde Karsilasabiliriz. Sen Kalp Hirsizi Oldugun için , Bense Tanriyi Birakip Sana Taptigim için.....
♥♥ Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parcalayacak kadal asildir.
♥ Basini gögsüme yasladiginda tek bir düsmanim vardir:geçip giden zaman.
♥ Seni benim kadar sevenler , sana benim kadar hasret kalsin.[/ Very Happy
ezgimi
ezgimi
Azimli Üye
Azimli Üye

- Similar topics